darmowe zdjęcia

5 stron z darmowymi zdjęciami do użytku komercyjnego.

Jeden obraz znaczy więcej niż 1000 słów. Każdy przedsiębiorca po usłyszeniu tych słów instynktownie wie, że potrzebuje zdjęć wysokiej jakości! Przygotowaliśmy dla Was listę naszych pięciu ulubionych stron z darmowymi zdjęciami, które możecie użyć na potrzeby firmy.

Oczywiście wybraliśmy strony, które oferują zdjęcia wysokiej jakości.

1) Picjumbo

Picjumbo oferuje naprawdę dużo zdjęć w bardzo dobrej jakości. Jeśli chcecie korzystać ze zdjęć na swojej stronie internetowej, proponujemy zacząć od małego uszczuplenia, bo wysoka jakość idzie także w parze ze sporą wagą zdjęć.

2) Skuwak

Być może dla niektórych interface strony będzie nieco irytujący, ale trzeba przyznać, że zdjęcia są piękne. Czy nie taki jest właśnie cel strony ze zdjęciami? 🙂

3) Unsplash

Jeśli potrzebujecie zdjęć natury, oraz pięknych miejskich krajobrazów to naszym zdaniem Unsplash spełni Wasze wymagania w stu procentach. Piękne ujęcia z darmową licencją. Warto zajrzeć.

4) Jay Mantri

Bardzo dobre zdjęcia, choć niestety irytuje fakt, że nie zostały one posegregowane w kategoriach. To nieco utrudnia poszukiwania, ale jeśli nie potrzebujecie czegoś konkretnego, to na Jay Mantri na pewno znajdziecie nieco inspiracji.

5) Pixabay

Jeden z naszych ulubionych serwisów. Ogromna baza zdjęć, oraz możliwości. Bez rejestracji nie tylko ściągniecie odpowiednie zdjęcie, ale także zdecydujecie w jakim ma być rozmiarze.

Oczywiście w internecie znajdziecie dziesiątki serwisów z darmowymi zdjęciami. Jeśli macie swoje ulubione, możecie nam dać znać w komentarzach. A jeśli chcecie się dowiedzieć jak skutecznie wykorzystać zdjęcia w promocji Waszej marki w internecie, to koniecznie śledźcie profil Viva Loca na Facebooku gdzie będziemy Was informować o nowych, wartościowych materiałach dla przedsiębiorców :).

Aktualizacja marzec 2018

Ostatnio natknęliśmy się na kolejną ciekawą stronę w temacie bezpłatnych zdjęć:

6) Reshot

Sporo ciekawych zdjęć, których nie znaleźliśmy w innych bankach. Warto zerknąć. Niewątpliwym plusem jest na pewno fakt, że serwis umożliwia pobieranie zdjęć bez logowania, przepisywnia kodów itd. Po prostu wybierasz zdjęcie, klikasz pobierz i cieszysz się nową grafiką wysokiej jakości. Sprawdźcie koniecznie. 😉

Aktualizacja kwiecień 2019

7) Elements Envato

To zdecydowanie najlepsze źródło z jakiego ostatnio korzystamy! Nie jest bezpłatny, ale możecie ściągać nielimitowane ilości nie tylko zdjęć ale też stockowych wideo, templatek, logo, grafik, fontów i masy innych rzeczy!

Zdecydowanie polecamy. 🙂

One thought on “5 stron z darmowymi zdjęciami do użytku komercyjnego.

  1. Michał says:

    Witam, na mojej stronie: http://www.dobrypackshot.pl/darmowe_zdjecia.html udostępniam zdjęcia na białym tle do dowolnego wykorzystania. Dostępne są na licencji CC0 1.0 Universal (CC0 1.0) Przekazanie do Domeny Publicznej, to znaczy że można z nich korzystać także komercyjnie i to bez potrzeby wskazania autora. Mogą się także sprawdzić w aukcjach internetowych bo to głównie zdjęcia produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *