szkolenie facebook katowice

Facebook się zmienia. Dostosuj swoją strategię.

Ostatnie kilka miesięcy to duże zmiany na Facebooku. Począwszy od tych widocznych na pierwszy rzut oka, jak nowe możliwości wyrażania swoich emocji i dodanie do słynnego Lubię to! kilku innych opcji, po te których nie widzimy na co dzień jako użytkownicy serwisu. Z całą pewnością zauważają je jednak właściciele firm promujących się na Facebooku.

Facebook Ads

System reklamowy Facebooka rośnie z tygodnia na tydzień. Ci z Was którzy zajmują się tematem zawodowo zapewne znają wszystkie nowe możliwości płatnej promocji. Jednak wiele osób nie miało okazji poznać takich opcji jak Lead Generation, formaty karuzelowe, czy też promocja na Instagramie.

Nowe formaty mają jedną cechę wspólną… są świeże i zwracają na siebie uwagę odbiorców. To powinien być wystarczający powód by zacząć je wykorzystywać w swojej strategii.

Zmiany w algorytmie Facebooka

W branży social media, słowo algorytm nie kojarzy się z lekcją matematyki. Zrozumienie algorytmu Facebooka to tak naprawdę być, albo nie być dla treści które publikujecie w serwisie.

Problem w tym, że algorytm znany jeszcze np. dwa lata temu dziś nie ma większego odniesienia do rzeczywistości.

Musimy pamiętać, że każdy z fanpagey rywalizuje z dziesiątkami, a czasem i setkami innych stron, które dany użytkownik polubił. Dodajmy do tego średnio 200 znajomych i nagle okazuje się, że konkurencja by nasza treść została wyświetlona jest ogromna. To właśnie algorytm decyduje które z publikacji zostaną nam wyświetlone najpierw, a które później. Co więcej decyduje czy nasze publikacje zostaną w ogóle wyświetlone!

Facebook premiuje pewne typy treści, rozwiązania, pory, reakcje i narzędzia. Zrozumienie tych elementów pozwala na skuteczniejsze dotarcie do naszych fanów, klientów i potencjalnych nabywców.

Naucz się jak dziś działa Facebook i jak wykorzystać go w biznesie

Zdajemy sobie sprawę, że nie każda firma może, lub chce pozwolić sobie na obsługę swoich działań przez firmę zewnętrzną. Jednocześnie nie ma czasu na śledzenie zmian a już na pewno nie ma czasu i zasobów na testowanie najskuteczniejszych rozwiązań.

Właśnie dla tych wszystkich z Was przygotowaliśmy szkolenie FB2016, które pokaże Wam jak obecnie działa Facebook, jak skutecznie zwiększać zasięgi na Facebooku, jak najefektowniej promować się bezpłatnie i z wykorzystaniem systemu reklamowego!

Szkolenie przygotowaliśmy w przystępnej cenie (od 96zł netto dla pierwszych osób) i formie (intensywne 180 minut – jedno popołudnie, małe grupy 10-15 osób).

Szkolenie: FB2016 (szczegóły na fb2016.pl)

Gdzie: Katowice ul. Bankowa 14 (niedługo terminy w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie – śledźcie nasz fanpage i zapiszcie się do newslettera)

Kiedy: 11 maj 2016 / 16:30 – 19:30

Bilety: do nabycia tutaj.

Ilość miejsc: 15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *