szkolenie instagram

Skuteczna Promocja Firmy na Instagramie w 180 minut!

Czy nam się to podoba, czy nie, treści wizualne i media społecznościowe na nich oparte zdobywają rynek w zastraszającym tempie. Na ich czele stoi oczywiście Instagram, a firmy które są w stanie w sposób efektywny go wykorzystać, mogą zostawić sporą część konkurencji w tyle.

Instagram to dziś ponad 400 milionów użytkowników na świecie i bardzo dynamicznie rosnąca, kilkumilionowa społeczność użytkowników w naszym kraju.

Dlaczego warto promować mały biznes na Instagramie? Bo tam są często nasi klienci (choć nie we wszystkich branżach, zajrzyjcie do wpisu co warto promować na Instagramie) którzy ponadto angażują się znacznie bardziej niż np na Facebooku, czy innych mediach społecznościowych.

Przeciętny użytkownik Instagrama jest zaangażowany 15 razy bardziej w tworzenie, komentowanie i reagowanie na treści niż użytkownik Facebooka! To potencjał, który warto wykorzystać w swoim biznesie.

Czy w 180 minut można poznać Instagrama i zacząć wykorzystywać go w rozwoju własnej firmy, czy projektu? Cykl szkoleń Instant Insta pokazuje, że jak najbardziej jest to możliwe. Podczas 3 godzin szkolenia dowiecie się między innymi:

  • Jak skutecznie wykorzystywać #hashtagi do promocji swojej firmy na Instagramie 
  • Jak wykorzystać reklamy na Instagramie – czyli wszystko o tworzeniu bardzo taniego, skutecznego przekazu marketingowego 
  • Jak zbudować swoją strategię firmy na Insta 
  • Poznasz przykłady postów, które zaangażują Twoich klientów w tym kanale 
  • Przedstawimy case study i prostą metodę na szybkie budowanie społeczności wokół marki 
  • Dowiesz się o sposobach łączenia Instagrama z innymi kanałami (np Facebookiem) 
  • Poznasz darmowe narzędzia do tworzenia szybkich, atrakcyjnych treści na Instagrama 

Pierwsze szkolenie z cyklu Instant Insta odbędzie się już w najbliższą środę 23.03 w Katowicach (mamy jeszcze 5 promocyjnych biletów), o kolejnych lokalizacjach i terminach dowiecie się z naszego bloga, fanpage, oraz newslettera.

Mateusz Wyciślik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *