Social Media

Media społecznościowe na stałe zagościły w życiu każdej firmy. Facebook, Twitter, Instagram, G+, Pinterest, Snapchat, to narzędzia, które przy odpowiednim zarządzaniu mogą przynieść korzyści nie tylko wizerunkowe, ale także finansowe.

Doskonale wiemy jak poprzez social media przywiązać klientów do Twojej marki. Wiemy jak sprawić, by klienci chcieli opowiadać o Twojej firmie znajomym. Chętnie podpowiemy Ci także kanały w których możesz zaistnieć i zdobyć popularność, bo Facebook to nie koniec świata.

W czym możemy Ci pomóc?

 

Prowadzenie profili marki na Facebooku

Nasze portfolio to zarówno niewielki lokalny biznes, jak i marki rozpoznawalne w całym kraju. Dobrze prowadzony profil na Facebooku to komunikacja, która pozwala budować trwałe relacje Twojej marki z klientami.

Komunikuj się z Twoją grupą odbiorców, buduj lojalność i pozyskuj nowych klientów dzięki social media!

 

Prowadzenie profili marki na instagramie

Instagram to świetne narzędzie budowania relacji i wizerunku marki. To jednak także zyskujące na popularności narzędzie sprzedażowe. Sprawdź jakie branże powinny sprzedawać za pomocą Instagrama i zgłoś się do nas by wykorzystać ten kanał w skutecznym dotarciu do nowych klientów!

 

OBSŁUGA KAMPANII REKLAMOWYCH W SYSTEMIE FACEBOOK ADS

Czy wiesz, że dla naszych klientów każdego roku generujemy kilka milionów dodatkowych obrotów wyłącznie za pomocą systemu reklamowego Facebooka?

Postaw na skuteczne docieranie do nowych klientów i zwiększanie konwersji sprzedaży dzięki remarketingowi na Facebooku. Dobrze skonstruowana kampania Facebook ADS lub Google AdWords to w wielu przypadkach najtańsza opcja pozyskania klienta!

 

AUTOMATYZACJA OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY DZIĘKI CHATBOTOM NA FACEBOOKU

Marzysz o skutecznym pracowniku, który obsłuży zapytania klientów i zwiększy Twoją sprzedaż, będzie robił to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku i w dodatku nie będzie pobierał pensji?

Dziś to już nie tylko marzenie, powyższy opis idealnie pasuje do chatBOTa na Facebooku.

Wprowadź sztuczną inteligencję do swojego biznesu (nawet jeśli to lokalny biznes!) i zwiększ zyski dzięki automatyzacji. Zamów bezpłatną wycenę na bizchat.pl – naszej marki specjalizującej się w rozwiązaniach chatowych. 😉

 

Zamów bezpłatną wycenę działań w social media