Szkolenie Facebook

Facebook dla lokalnego biznesu: jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów.

Twoja firma pewnie już jest na Facebooku. Być może masz nawet sporo fanów. Jednak to nie ilość fanów jest najważniejsza. Dowiedz się jak wykorzystać Facebooka do generowania sprzedaży!

Nie działaj na Facebooku bo wszyscy tak robią. Zacznij korzystać z Facebooka do konsekwentnego zwiększania obrotów i zasięgu swojego biznesu!

Facebook to kopalnia nowych klientów, oraz miejsce, dzięki któremu zatrzymasz ich w swojej firmie na długie lata. Poznaj metody budowania stałych relacji z klientami i najskuteczniejsze formy sprzedaży przez Facebooka, które wykorzystują najwięksi.

Zdobądź wiedzę, której nie ma Twoja konkurencja i zostań lokalnym liderem swojej branży na Facebooku.

Dla kogo jest to szkolenie?

Nasze szkolenie kierujemy przede wszystkim do małych i średnich firm, które chcą pozyskiwać nowych klientów z lokalnych rynków. Jeśli:

* Jesteś właścicielem małej/średniej firmy
* Odpowiadasz za social media małej/średniej firmy
* Chcesz pracować, rozwijać karierę w przyszłościowej branży social media

to szkolenie jest dla Ciebie!

 

12 rzeczy których nauczysz się na szkoleniu


1) Jak tworzyć Firmowy Fanpage, który aż chce się polubić

Dobrze zaprojektowany Fanpage to podstawa. Dlatego na szkoleniu dowiesz się jak stworzyć od zera, lub edytować swoją obecną stronę firmową, by przyciągała klientów jak magnes :).

2) Jak tworzyć treści, które zaangażują Twoich klientów

Facebook dzieli się na treści i dobre treści. Dobre treści to te, które regularnie budują zaangażowanie i zaufanie do marki co świetnie przekłada się na sprzedaż.
Na szkoleniu dowiesz się co publikować i jak bez wiedzy graficznej/informatycznej tworzyć świetne wizualnie treści!

3) Jak zbudować skuteczną strategię działań na Facebooku

Aby skutecznie sprzedawać na Facebooku, potrzebujesz dobrej planu działania. Nie tylko pokażemy Ci jak ją przygotować go samodzielnie, ale w prezencie otrzymasz profesjonalną strategię działań na FB dla Twojej firmy wykonaną przez Viva Loca (taka usługa zaczyna się standardowo od 300zł netto :))

4) jak wykorzystać potencjał darmowej reklamy facebooka

Facebook daje niezliczone możliwości taniej reklamy (o niej za chwilę), ale z odpowiednią wiedzą to także genialne źródło zdobywania klientów zupełnie za darmo!
Dowiesz się jakie darmowe formy promocji są najskuteczniejsze i które warto wykorzystać w swoim biznesie. Większość osób kojarzy darmową promocję z publikacją treści na swoim fanpage, a to tylko jedna z wielu możliwości promocji bez wkładu finansowego, które możesz regularnie wykorzystywać w rozwoju swojego biznesu.

5) Jak tworzyć tanie i skuteczne reklamy na Facebooku (z wykorzystaniem PowerEditora)

To bardzo obszerny element naszego szkolenia. Dowiesz się od A do Z jak tworzyć reklamy, które z nich będą najskuteczniejsze, ale przede wszystkim jak docierać do swojej grupy docelowej najtaniej jak się da.

Pokażemy Ci kilka metod dzięki którym Twoje reklamy mogą być 2-3 razy tańsze niż podobne reklamy konkurencji w Twojej branży.

Dowiesz się także jak identyfikować skutecznie swoich klientów, by docierać do tych, którzy chcą kupić Twój produkt!

6) Jak sprawić by Facebook generował stały ruch na stronie WWW firmy?

Jeśli posiadasz stronę WWW, to Facebook może stać się najważniejszym źródłem odwiedzających. Pokażemy Ci najskuteczniejsze formy generowania ruchu przez FB.

Dowiesz się także jak wykorzystać Facebooka dla projektów, które nie działają na Facebooku.

7) Jak zapobiegać niebezpiecznym kryzysom wizerunkowym na FB

Facebook to broń obusieczna. Możesz skutecznie sprzedawać i komunikować się z klientami, ale oni mogą wyrażać swoją opinię równie swobodnie.
Na szkoleniu pokażemy Ci, jak radzić sobie z kryzysami i negatywnymi opiniami, by uchronić Twoją firmę przed wizerunkową katastrofą. Co więcej- dowiesz się jak obracać kryzysy na swoją korzyść!

8) Jak dzięki FB zbudować dużą bazę e-mail oraz jak ją wykorzystać w sprzedaży.

Własna baza e-mail klientów to wciąż najtańszy sposób promocji Twojej firmy w internecie. Pokażemy Ci, jak zdobyć tysiące adresów e-mail potencjalnych klientów, oraz jak wykorzystać ten fakt w sprzedaży.

9) Jak Facebook wybiera osoby którym publikuje posty i jak wykorzystać to na swoją korzyść

Dlaczego jedne strony osiągają lepsze darmowe wyniki i tańsze reklamy niż inne? Kiedy, jak i komu Facebook serwuje nasze treści? Warto poznać odpowiedzi na te pytania by ponownie być krok przed konkurencją.

10) Jak dzięki FB sprawić, że jednorazowy klient zostanie z Twoją firmą na długie lata

W tej części opowiemy o czymś niezwykle ważnym: perfekcyjnej obsłudze klienta. Dowiesz się nie tylko jak sprawić, by Twoi klienci czuli się wyjątkowo i zostali z Tobą na długie lata, ale także, jak sprawić by wyłącznie przez obsługę klienta polecali Cię swoim znajomym.

11) Jak wykorzystać aplikacje zewnętrzne do szybszego rozwoju

Możliwości Facebooka są bardzo duże, ale mogą być znacznie większe przy wykorzystaniu aplikacji zewnętrznych. Dowiesz się z czego warto korzystać w Twojej branży, by przyspieszyć rozwój biznesu.

12) Jak działać zgodnie z prawem i regulaminem FB

Pewnie nie raz słyszałeś o tym, że strona danej firmy z tysiącami fanów została zablokowana, lub usunięta przez Administratorów Facebooka. Takie sytuacje mają miejsce przez łamanie regulaminu serwisu i nieodpowiednią promocję.

Na szkoleniu dowiesz co możesz robić a czego musisz się wystrzegać by miesiące, lub lata Twojej pracy nie poszły pewnego dnia na marne!

Dowiesz się między innymi jak publikować legalne konkursy, tworzyć legalne bazy danych, które treści na Facebooku są niedozwolone i wiele więcej.

każdy uczestnik szkolenia otrzyma gratis:

1) Audyt działań na Facebooku + strategia (wartość 300zł netto)

Uczestnicząc w szkoleniu dowiesz się jak skutecznie działać na Facebooku, zanim to jednak zrobisz sprawdzimy dla Ciebie jak radziłeś sobie do tej pory i podpowiemy co warto zmienić by zwiększyć sprzedaż Twojego biznesu poprzez Facebooka. Stworzymy także dla Ciebie strategię działania byś doskonale wiedział co publikować by osiągnąć zamierzony efekt.

2) monitoring Twojej marki w internecie (wartość 750zł netto)!

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy coś iście specjalnego. Przez miesiąc będziemy całkowicie za darmo monitorować dla Ciebie internet w poszukiwaniu klientów dla Twojej firmy korzystając z najlepszych narzędzi monitorujących na rynku!
Znajdziemy osoby, które poszukują firm takich jak Twoja!

3) Kupon na dowolne usługi Viva Loca (wartość 100zł)

Jeśli będziesz potrzebował wsparcia na innych obszarach marketingowych to możesz na nas liczyć. Oferujemy 100zł do wykorzystania na dowolne usługi naszej agencji!

Łączna wartość prezentów: około 1500zł

Obecnie nie mamy wolnych terminów na szkolenia otwarte z Facebooka dla MŚP.

Chcesz zamówić to szkolenie dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami! Cena już od 1800zł netto!

2 thoughts on “Szkolenie Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *