Szkolenie: Formaty Reklamowe w Social Media

Media społecznościowe oferują coraz więcej możliwości skutecznej promocji biznesu, nawet tego najmniejszego. Wybór odpowiedniego kanału, oraz opcji promocji i właściwa optymalizacja wymagają odpowiedniej wiedzy i czasu.

Postanowiliśmy podzielić się nieco wiedzą z właścicielami małych firm, którzy planują działania reklamowe na własną rękę i zastanawiają się który format reklamy na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube i LinkedIn warto wybrać by osiągnąć określone cele sprzedażowe.

Podczas dzisiejszego, dwugodzinnego szkolenia poznacie najskuteczniejsze formaty i triki, które pozwolą Wam wyprzedzić konkurencję i tworzyć kreacje, które trafią i zainteresują Waszą grupę klientów docelowych.

Nie będziemy podawać szczegółów organizacyjnych, bo dostaliśmy informację, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki i brak już miejsc na dzisiejsze szkolenie, ale obiecujemy, że wkrótce zorganizujemy kolejną edycję! 🙂

3 thoughts on “Szkolenie: Formaty Reklamowe w Social Media

  • Viva Loca says:

   Witaj,

   jeśli pytasz o Katowice to prawdopodobnie 16 lub 17 marzec odbędzie się szkolenie z Instagrama, ale o ostatecznym terminie będziemy jeszcze informować na dniach :).

   • Indian says:

    How does the toner remove the leftover soap, makeup etc that di;2#&8n17dt get removed by washing if you don’t wipe off or rinse off the toner when using. I can see how it would dissolve it maybe, but to remove you would have to wipe or rinse.Also, from what I have always understood about toner is that it is to re-establish the skins Ph after washing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *