Szkolenie: Formaty Reklamowe w Social Media

Media społecznościowe oferują coraz więcej możliwości skutecznej promocji biznesu, nawet tego najmniejszego. Wybór odpowiedniego kanału, oraz opcji promocji i właściwa optymalizacja wymagają odpowiedniej wiedzy i czasu.

Postanowiliśmy podzielić się nieco wiedzą z właścicielami małych firm, którzy planują działania reklamowe na własną rękę i zastanawiają się który format reklamy na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTube i LinkedIn warto wybrać by osiągnąć określone cele sprzedażowe.

Podczas dzisiejszego, dwugodzinnego szkolenia poznacie najskuteczniejsze formaty i triki, które pozwolą Wam wyprzedzić konkurencję i tworzyć kreacje, które trafią i zainteresują Waszą grupę klientów docelowych.

Nie będziemy podawać szczegółów organizacyjnych, bo dostaliśmy informację, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki i brak już miejsc na dzisiejsze szkolenie, ale obiecujemy, że wkrótce zorganizujemy kolejną edycję! 🙂

2 thoughts on “Szkolenie: Formaty Reklamowe w Social Media

    • Viva Loca says:

      Witaj,

      jeśli pytasz o Katowice to prawdopodobnie 16 lub 17 marzec odbędzie się szkolenie z Instagrama, ale o ostatecznym terminie będziemy jeszcze informować na dniach :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *