treści wirusowe jak tworzyć szkolenie katowice

Jak tworzyć wirusowe treści w social media – darmowe szkolenie Katowice

Już w najbliższy poniedziałek (07.03) w Katowicach organizujemy kolejne darmowe szkolenie. Tym razem opowiemy nieco o tym jak tworzyć wirusowe treści, a właściwie jak zwiększyć swoje szanse na to, by nasze treści osiągnęły sukces viralowy.

Podczas spotkania zobaczycie przykłady firm, tych dużych, które do tworzenia treści z potencjałem wirusowym mają zazwyczaj sztab ludzi, jak i tych najmniejszych, które dzięki kreatywności i publikacji w odpowiednim czasie zyskały niebywałą popularność.

Jakiś czas temu na naszym blogu pojawił się artykuł odnośnie tworzenia postów viralowych w social media, z którym warto się zapoznać niezależnie od tego czy możecie pojawić się na poniedziałkowym spotkaniu czy nie.

Podczas szkolenia dowiecie się jak wywoływać emocje, jakie czynniki wpływają na to, że ludzie bardziej, lub mniej chętnie dzielą się tworzonymi przez Was treściami ze swoimi znajomymi. Poznacie także media, które warto rozważyć przy tworzeniu viralowych treści, bo Facebook to nie wszystko.

Bilety (bezpłatne) na szkolenie dostępne są tutaj.

Zapraszam,

Mateusz Wyciślik

PS: Jeśli interesuje Was temat wykorzystania Instagrama do pozyskiwania nowych klientów i rozwoju małego i średniego biznesu za jego pomocą, to 23 marca 2016 organizujemy także szkolenie, które będzie poruszało ten temat. Więcej informacji wkrótce w naszym newsletterze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *